Breakneck

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 827 MB
  • Sürüm 1.3.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PIKPOK
Yarış oyunlarında yer alarak kazanmak il hedefi olan başarılı oyuncularımızı buraya alalım.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Breakneck mobil oyununda yarışmaya doyamayacaksınız. Uzaylıların istilası ile harabeye dönen dünyada yüksek hızlı aksiyon ile hız yapmakta ustalaşarak rakiplerinizi yenmek için kıyasıya bir yarış içerisine gireceksiniz. 

Breakneck mobil oyununu oynarken sizlere bir takım görevler verilecektir. Bu görevleri yerine getirirken oldukça hızlı hareket etmelisiniz. İstilacılar her yanda ve sizi öldürebilirler. Bilinmedik arazilerde mücadele etmen gerekebilir bu durumda kendine bir strateji belirle ve ona göre hareket et. Yolu ilerlerken önüne çıkan engellerden kurtul ve yakalanıp yok edilmekten sonuna kadar kaç. 

Gidilen mesafeyi artırmak için güzergah üzerinde gidip gelerek en uygun koşulları bularak işini kolaylaştırabilirsin. Bu senin elinde. Tek bir şey önemli o da istilacılara yakalanma. PIKPOK stüdyosunun geliştirmiş olduğu Breakneck mobil oyunu ile sizde heyecanı tadın. Breakneck mobil oyununda sizde geminizi her geçen gün daha da geliştirin ve havada uçarak istilacılardan kaçmanın bir yolunu bulun yakalanırsanız ölürsünüz bunu unutmayın. Başarmak için güçlü olmalısınız. 

Breakneck indir