Breakneck

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 827 MB
  • Version 1.3.6
  • Dil Türkçe
  • Firma PIKPOK
IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz Breakneck mobil oyunu sizlere heyecan dolu bir yarış oyunu deneyimi yaşatacaktır.

Breakneck mobil oyununda yarışmaya doyamayacaksınız. Oyunumuzu IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek bu heyecana başlayabilirsiniz. Bu heyecan verici mobil oyunda dünya artık istilacıların elinde ve seni avlamaya çalışıyorlar. İstilacıların elinden kurtulmak için üstün bir çaba harcaman gerekebilir.

Düşmanlıkla dolu bir dünyada hızla dolaşırken mesafeleri katedebileceğin ve malzemeleri toplayabileceğin heyecan verici bir aksiyon oyunu ile karşı karşıya olduğunun farkına var ve oyunumuza sende sahip ol. Gelişen her türlü zorlukla baş edebilmen için güçlendirmeler ve kilidi açılmayan gemi yükseltmelerinin bir yolunu ve kilidini aç. 

Gemilerinin son ve en iyi günlük dereceleri burada; böylelikle en iyi skorunu iyileştirmek için yarışabilirsin. Oyun içerisinde yeteneklerini sınamak için günlük ve haftalık görevlerde yer alarak kendini daha da geliştirebilirsin. Oyun içerisinde sahip olduğunuz bir çok yeteneğiniz bunları kullanarak kendinizi güven altına alabilirsiniz. Bazı güç dengelerini değiştirmek için kendi gücünüzü iki katına çıkartın ve istilacılara karşı savunmanızı geliştirin. 

Daha Fazla Göster
Breakneck indir
DİĞER SÜRÜMLER